Понеділок, 29.04.2024, 17:16
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "НВК "Новоолексіївська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗНО, ДПА

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

Результати зовнішнього оцінювання використовуються:

  • для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
  • як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
  • для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Результати з певного навчального предмета визначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів – для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів – для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.

Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

 

НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

 

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика;
  • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ВСТУП

Відповідно до Умов прийому на навчання  для здобуття вищої освіти, 2021 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2021 років.

УЧАСНИКУ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО

ПІДГОТОВКА

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

АПЕЛЯЦІЇ

ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ УЧАСНИКІВ

 

ЗНО-2021 в 4 і 9 класі: програми і обов’язкові предмети

 

Починаючи з середини 2021 року в Україні вводиться обов’язкове ЗНО для всіх учнів 4 та 9 класів. Це пов’язано з новою концепцією середньої освіти, яку можна проілюструвати за допомогою формули: «4+5+3». Першим циклом є навчання в початковій школі (4), потім йде базова середня освіта (5) і старша школа — профільне навчання в гімназії, академічному ліцеї чи професійному коледжі (3).

Закінчення кожного рівня передбачає складання державних тестів. Згідно нового Закону України «Про освіту», після четвертого і дев’ятого класу учні мають проходити зовнішнє незалежне оцінювання. Процедура та порядок його проведення визначаються Міносвіти і повинні бути оприлюднені не пізніше шести місяців до запланованої дати іспиту.

ЗНО у 9 класі

Тестування учнів після 9-го класу за програмою ЗНО проводиться з метою оцінки якості знань та подальшого вступу у профільний навчальний заклад — гімназію, ліцей або коледж. Переведення до старшої школи відбувається за результатами незалежних іспитів. При цьому вступ до престижних освітніх закладів здійснюється на конкурсній основі.

Обов’язкові предмети ЗНО (9 клас)

Як і під час інших різновидів незалежного тестування, обов’язковим предметом ЗНО в 9 класі є українська мова та література. Додаткові обов’язкові і необов’язкові дисципліни: історія України, математика, географія, біологія, фізика, хімія та іноземні мови.

Програми ЗНО-2021 для 9-го класу

 

Перелік програм ЗНО у 9 класі 

  • Українська мова і література
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Французька мова
  • Іспанська мова
  • Російська мова
  • Німецька мова
  • Математика
  • Географія
  • Біологія
  • Фізика
  • Хімія

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

16 березня (субота)

Українська мова і література

23 березня (субота)

Історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

Увага! Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься (з 10:15 до 10:50) за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОБНОГО ЗНО** кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (буде розміщено в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО») у такі терміни:

16–18 березня (українська мова і література);

23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Правильні відповіді до завдань пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників в такий термін: з української мови і літератури — 19 березня, з інших предметів — 26 березня.

Результати пробного тестування буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

**Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2019

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені у Вимогах щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядку проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році).

 

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ

1. Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2019.

2. Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.

3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.

4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу.

5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

6. Навчитися ефективно розподіляти час.

7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ***ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО було можливо в термін з 8 до 31 січня 2019 року на нашому сайті. Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!

***Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

 

Особливості проведення ДПА в 2018 році

  Екзамен проходить у письмовій формі і повинно відповідати певним вимогам МОН.

   На підсумкову атестацію для учнів 4 класу  винесені  такі предмети:


українська мова;

математика;

літературне читання.


учні пишуть роботу протягом одного уроку (45 хвилин);


  Дев'ятикласникам 2017/2018 року випуску потрібно здавати три іспити:
 

українська мова;
математика;
предмет за вибором: історія України та Всесвітня історія;

 

  

  Особливості ЗНО-2018 в 11 класі:

 

  ЗНО з української мови та літератури
   ЗНО з історії

  ЗНО з біології

 

   Як підготуватися до ДПА?

Поради батькам:

           Основна мета батьків при підготовці до іспитів – заспокоїти дитину і не допускати зайвих хвилювань. Звичайно, ДПА – це не звичайна контрольна робота. Підготовка до підсумкової атестації буде успішною, якщо дотримуватися декількох порад:

* напишіть з дитиною хоча б кілька диктантів та творів на теми, які йому цікаві. Така робота допоможе зрозуміти, які помилки найчастіше допускає школяр, та попрацювати над їх усуненням;

* складіть план читання українських
 художніх творів, щоб розвинути техніку читання про себе. Розпитуйте  дитину про прочитаний твір, щоб він прагнув не просто читати як можна швидше, але і розуміти, про що йде мова;

* якщо ваша дитина пропустив якісь уроки в школі і не дуже добре розуміє наступний матеріал, сядьте з ним і розберіться у втрачених темах. Якщо цього не зробити, нерозуміння буде рости зразок сніжного кома;

* за пару місяців до ДПА починайте повторювати всю шкільну програму, щоб освіжити і закріпити знання.

 

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018

МАТЕМАТИКА 22 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 24 травня

ІСПАНСЬКА МОВА 29 травня

НІМЕЦЬКА МОВА 29 травня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА 29 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА 01 червня

БІОЛОГІ Я04 червня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 06 червня

ГЕОГРАФІЯ 08 червня

ФІЗИКА 11 червня

ХІМІЯ 13 червня

Деякі питання участі в ЗНО та вступних іспитах осіб які мають певні захворювання, паталогічні стани, інвалідність

Наказ №163 "Критерії оцінювання завдань відкритої форми сертифікаційних робіт ЗНО 2017"

Інформація щодо ЗНО (Листівка)

Наказ МОН №1055 "Календарний план підготовки та проведення ЗНО у 2017 році"

Питання та відповіді ЗНО (Листівка)

Лист Департаменту освіти і науки ЗОДА від24.01.2017 №0217/03.2-18 "Провчасну реєстрацію для участі в ЗНО"

Реєстрація учасників ЗНО 2017 (Презентація)

Загальні характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2017

Реєстрації учасників (Презентація)

Список осіб ЗНО які проходитумуть ДПА

Розпочато реєстрацію для участі у ЗНО-2017

Пам'ятка закладам освіти щодо реєстрації учасників ЗНО

 

Реєстрація на ЗНО-2017: особливості проведення

Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого. Цього дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде відкрита опція, за допомогою якої, бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Випускники шкіл минулих років зможуть зареєструватись для участі у ЗНО самостійно, а для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання.

Отже, випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію. Предмети для проведення атестації випускники шкіл мають обрати самостійно.

 

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років та учні професійно-технічнихвищих навчальних закладів надсилають на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються. Випускникам минулих років та учням професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 31 берез

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2024
uCoz